امروزه نوآوری نه در قالب یک فعالیت فانتزی، بلکه به عنوان ضرورتی گریز ناپذیر در عرصه کسب و کارها مطرح است. جنبه‌های مختلف نوآوری و دامنه اثر وسیع آن می‌تواند در سطوح و وجوه مختلف عملکردی، کسب و کارها را تحت تأثیر قرار دهد. رویکردهای نوآورانه در معماری سازمان­‌ها، طراحی فرآیندهای اصلی و پشتیبان، فناوری، بازاریابی و فروش، تأمین مالی، مدیریت سرمایه انسانی و ... توانسته منجر به خلق ارزش، ارتقای بهره‌وری و افزایش توان رقابتی در کسب و کارها ‌شود.   

مدیر عامل هلدینگ صدر تامین و جمعی از مدیران این شرکت از نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی- ایران متافو  که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد، بازدید کرد.

شتاب‌دهنده صدر فردا در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی - ایران متافو، که در روزهای 9 الی 12 آذر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است، حضوری فعال دارد.

نخستین نشست صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پس از انتصاب دکتر دهقانی فیروزآبادی صبح روز یک‌شنبه، ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱ در محل صندوق نوآوری برگزار شد.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از اعطای بیش از 4700 میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان از سوی صندوق نوآوری در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: صندوق نوآوری یک صندوق ملی برای حمایت از فناوری و نوآوری است.

جلسه گزارش عملکرد 6ماهه شتاب دهنده دانش بنیان صدر فردا، امروز 24 مهرماه با حضور هادی کمالی مدیرعامل این شرکت و ناظران و مدیران ارشد هلدینگ صدر تامین برگزار شد.