شتاب دهنده صدر فردا اولین مجمع عمومی سالیانه خود را با حضور کلیه سهامداران برگزار کرد. در این جلسه پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، کمالی مدیرعامل شتاب دهنده صدر فردا به تشریح عملکرد شتاب دهنده پرداخت.

در تاریخ 1400/01/31 جلسه مجمع عمومی عادی سالانه سهامداران شرکت پیشرو تعالی فناوری فردا (شتابدهنده دانش بنیان صدر فردا) برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 ، با حضور 100% سهامداران در سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری صدر تامین راس ساعت 14 با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و با استقرار ارکان هیات رییسه مجمع آغاز گردید.

 غلامرضا سلیمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین همزمان با برگزاری کمیته ریسک در این شرکت خواستار برگزاری کمیته‌های ریسک در تمامی شرکت‌های تابعه این هلدینگ شد و خاطرنشان کرد که مدیریت ریسک در شرکت ها بر عهده هیات مدیره است.

بسم الله الرّحمن الرّحیم
و الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین.

یا مقلّب القلوب والابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.

 

به مناسبت فرا رسیدن سال 1400 هجری شمسی مدیرعامل شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا پیام تبریکی خطاب به خانواده صدرتامین و همه فعالان عرصه صنعت و معدن به شرح ذیل صادر فرمودند:

با گذشت زمان کوتاهی از تولید موفقیت آمیز تارگت‌های پی‌وی‌دی به دست فناوران داخلی، شتاب دهنده صدرفردا توانست در گام بعدی بازار هدف این کالای خاص را نیز جذب کند و تفاهم نامه همکاری را به امضای طرفین برساند.

صفحه1 از4