عمده استارت­آپ­های موفق طی چند سال اخیر در حوزه فن­آوری اطلاعات و دارو و سلامت هستند ولی استارتاپ های معدن و صنایع وابسته به این حوزه اقتصادی پرقدرت سهم کمتری در حوزه تحولات و نوآوری داشته اند. شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا برای رفع موانع موجود در زمینه ایجاد نوآوری در معادن کشور شتابان وارد عمل شد و در حالیکه هنوز 1 ماه تا اولین سالگرد افتتاح خود فاصله دارد توانست بیش از 6 طرح نوآورانه را به مرحله تجاری سازی برساند.

غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین از افزایش 565 درصدی ارزش پرتفوی بورسی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین و شرکت های تابعه طی 2 سال گذشته خبر داد. 

 معاون استاندار و رئیس سازمان صمت استان سیستان بلوچستان در دیدار با مدیرعامل تاصیکو از حمایت های مجموعه صدرتامین و شرکت های تابعه در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند.

اعضای پارک علم و فناوری یزد به منظور استفاده از تجربیات معدنی شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا و آشنایی با چالش های پیشرو در محل شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا حاضر شدند و با مدیرعامل و اعضای این شتاب دهنده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

فراخوان «شناسایی فناوران، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های فعال در حوزه‌های پایین دستی مس» از سوی صندوق نوآوری وشکوفایی و با هدف توسعه صنایع پایین‌دستی مس شامل فویل‌های مسی، سیم‌های مسی اندود شده، کلدهای با مس، شبکه‌های مسی برای صنعت آبزی‌پروری، اجزا و قطعات ساخته شده از مس در تجهیزات فتوولتائیک، تیوب‌های مسی مورد استفاده در صنایع بزرگ فلزی(ویژه فولادسازی)، قطعات مسی برای کاربرد در خودروهای برقی و سایر محصولات مبتنی بر آلیاژهای پیشرفته مسی منتشر شد.

مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین گفت: کمک های مبارزه با کرونا شرکت های تابعه صدرتامین به استان سیستان و بلوچستان رسیده است و به مسئولان امر تحویل داده شد.

صفحه1 از8